رزومه مهندس عباس کریم پور

مهندس عباس کریم‌پور مدیر عامل کارخانه گروه صنعتی کریم‌پور متولد سال 1353 شمسی در شهرری است. او که دارای اصالتی تبریزی است، مدرک کارشناسی مدیرت بازرگانی و MBA در زمینه مدیریت کسب‌وکار را دارا می‌باشد. عباس کریم پور فعالیت خود را در زمینه‌ی ساخت و تولید شیرآلات بهداشتی و ساختمانی از سال 1371 با ایجاد یک کارگاه کوچک و در حالی که تنها 18 سال سن داشت، آغاز کرد.

کریم پور با تلاش شبانه روزی و برنامه‌ریزی مناسب موفق شد پله‌های ترقی را در صنعت کشور یکی یکی طی نماید؛ به طوری که به مدت 15 سال پیاپی حائز عنوان اولین و بزرگترین کارخانه در صنف شیرآلات ساختمانی کشور در زمینه‌ی قالب سازی و تنه‌سازی شیرآلات شود. قطعا دست یافتن به چنین سطحی از موفقیت، به ویژه برای یک صنعت‌گر جوان و در برهه‌ای که کشور تازه از آسیب جنگ تحمیلی رهایی یافته بود، بسیار طاقت فرسا و البته کمی دور از انتظار است. طبیعتا کسب چنین دستاورد درخشانی در بین رقبا و سایر صنعتگران کشور تنها حاصل تلاش مدام، پشتکار و عشق وافر مهندس کریم پور به تولید و کارآفرینی است. در این میان نباید از وجود همکارانی توانمند و دارای مهارت‌ در راه کسب موفقیت غافل شد.

گروه صنعتی کریم‌پور

مهندس عباس کریم پور، که از سال 1371 برند خود را با نام گروه صنعتی کریم پور را ایجاد نمود،  پس از کسب عنوان رتبه اول در زمینه قالب سازی و ساخت تنه شیرآلات، از سال 1390 با پشتکار و جدیت بیشتری به کار خود را ادامه داد و توانست پله‌های ترقی را بیشتر طی نماید. گروه صنعتی کریم پور با ثبت و تولید تعدادی از برترین برندهای شیرآلات توانست به جایگاهی منحصر به فرد در صنعت کشور دست پیدا کند.

بی شک مهندس کریم پور یکی از کار آفرین‌های برتر صنعت کشور محسوب می‌شود؛ به طوری که موفق شده با گذشت 10 سال مجموعه‌ای مدرن و بزرگ ایجاد نماید که در آن، بیش از 1100 نیرو به صورت مستقیم و غیر مستقیم، در قالب گروه صنعتی کریم‌پور فعالیت می‌کنند.

از مجموعه‌ی بزرگ نیروهای گروه صنعتی کریم پور، بیش از 300 نفر مستقیما درون کارخانه و 800 نفر نیز به صورت غیر مستقیم و در خارج از کارخانه مشعول به کار هستند.

در ادامه با برخی از مهمترین تولیدات و برندهای این گروه صنعتی بیشتر آشنا می‌شویم:

برندهای مهم زیر مجموعه گروه صنعتی کریم پور

گروه صنعتی عباس کریم‌پور در زمینه‌ی تولید، مونتاژ، توزیع و صادرات شیرآلات بهداشتی اهرمی و معمولی، همچنین انواع دوش، سینک و روشویی و دست‌شویی، فلش تانک و تولید قطعات جانبی فعالیت دارد.

کیفیت محصولات تولیدی گروه صنعتی کریم‌پور

مهندس عباس کریم‌پور با توجه به علاقه شخصی خود به موضوع تولید و همچنین کسب تجربه و دانش لازم در طی سالهای متمادی فعالیت در حوزه ساخت شیرآلات موفق  به ایجاد مجموعه بسیار حرفه‌ای با تولیدات با کیفیت شده است.

التزام به کسب مهمترین استانداردهای بهداشتی و صنعتی یک هدف عمده و دائم در گروه صنعتی کریم پور است. هدفی که مدیریت و پرسنل دارای مهارت و تجربه این مجموعه خود را به آن متعهد می‌دانند. ساخت محصولاتی با کیفیت جهانی و قابل رقابت با رقبای مطرح داخلی و خارجی انگیزه کارکنان گروه صنعتی کریم پور است. این هدف گذاری توسط مدیریت مجموعه، به منظور دست‌یابی به بازارهای خارجی و صدور تولیدات کارخانه انجام شده است. هدفی که بدون شک گامی مهم در زمینه‌ی اشتغال زایی، ارز آوری و رونق چرخه‌ی تولید کشور محسوب می شود.

در روند تولید شیرآلات بهداشتی گروه صنعتی کریم‌پور تمام استاندارهای لازم داخلی و بین‌المللی رعایت شده تا در نهایت محصول تولیدی  از سطح کیفی بالایی برخوردار باشد و بتواند با نمونه‌های خارجی و گرانقیمت بازار رقابت کند.

طراحی زیبا، استفاده از المان‌های ملی و بومی در محصولات، در کنار متریال و مواد اولیه با کیفیت از مهمترین ویژگی‌های تولیدات این گروه صنعتی هستند. توجه به الزامات محیط زیستی و صرفه جویی از طریق بهینه سازی مصرف آب از دستاورهای گروه صنعتی کریم پور محسوب می‌شود.

کلیه مراحل تولید محصولات شامل طراحی، قالب‌سازی، ریخته‌گری، تراش‌کاری، پرداخت و آب‌کاری، پی‌وی‌دی مونتاژ، همگی در داخل مجموعه گروه صنعتی کریم پور انجام می‌شود. این مراحل تحت نظارت مدیریت مجموعه و متخصصین کنترل کیفیت کارخانه و توسط پرسنل فنی، مجرب و دارای مهارت بالای کارخانه صورت می‌گیرد.

دقت و نظارت وسواس‌گونه‌ای که در روند تولید محصولات وجود دارد، همچنین با توجه به انجام صفر تا صد کلیه مراحل تولید که همگی درون کارخانه صورت می‌گیرد، باعث  شده نظارت کیفی بهتری بر روند تولید صورت بگیرد به طوری که محصولات گروه تولیدی کریم پور دارای بهترین درجه کیفی در سطح داخلی و خارجی هستند.

دریافت نشان استاندارد سازمان ملی ایران، استانداردهای بین‌المللی ایزو و همچنین دریافت گواهینامه بهینه‌سازی مصرف انرژی آب، تنها نمونه‌های کوچکی از مسیر دشواری است که عباس کریم پور و مجموعه تحت حمایتش در پس 30 سال تجربه و تلاش طی نموده که محصول ارزشمند آن، هم اینک به ثمر نشسته است.

هدف گذاری گروه صنعتی کریم پور

برخی از مهمترین اهداف تعریف شده توسط مهندس عباس کریم پور در راستای ساخت و تولید شیرآلات را می‌توان به طور خلاصه به این  صورت عنوان نمود: