قیمت شیر روشویی پایه بلند

خرید بهترین شیر روشویی پایه بلند

قیمت شیر روشویی پایه بلند 

استفاده از شیر روشویی پایه بلند در سبک طراحی داخلی عصر حاضر، بسیار پرطرفدار است. به نظر شما چرا؟ علت محبوبیت این نمونه از شیرهای روشویی چیست؟ آیا شیرهای پایه بلند نسبت به شیرهای معمولی مزیت بهتر و بیشتری دارند؟ اجازه دهید تا به صورت دقیق این مسئله را با هم بررسی کنیم. ما در این مقاله دقیقا می‌خواهیم به این مسئله بپردازیم که چرا شیرهای پایه بلند، بهتر از شیرهای معمولی هستند.

کارخانه تولیدی کی آی جی با تنوع بالایی، انواع شیرآلات روشویی پایه بلند را به مشتریان خود عرضه می‌کند. می‌توان با تهیه نمونه‌های متنوعی از شیرهای پایه بلند برای روشویی، جذابیت و زیبایی را به خانه خود هدیه کرد. هر چه نوع شیر انتخابی از جذابیت بیشتری برخوردار باشد، زیبایی طراحی داخلی دستشویی و حتی محیط خانه بیشتر تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. پس به این مسئله توجه ویژه‌ای داشته باشید.

کاربرد شیر روشویی پایه بلند

انتخاب شیرآلات برای آشپزخانه و حتی سرویس بهداشتی، یکی از فاکتورهای مهم در جذاب‌تر نمودن محیط است. به این دلیل که در محیط خانه، آنچه بیشترین کاربرد را داشته و بیشتر دیده می‌شود، شیر روشویی است. در فضاهای مدرن امروزه، که استفاده از سینک‌های کاسه‌ای متداول است، زمانی که با شیرهای پایه بلند ترکیب می‌شوند، جذابیت بیشتری به دست می‌آورند.

انواع شیر روشویی پایه بلند KIG را نمی‌توان برای سنک‌هایی که فانتزی هستند انتخاب کرد. به این دلیل که دسته اهرمی شیرهای پایه بلند، با دیوار سینک برخورد خواهد نمود و امکان باز و بسته کردن شیر را دشوار خواهد کرد. در حالی که اگر بتوان از شیرهای پایه بلند برای سینک‌های کاسه‌ای استفاده کرد، به دلیل تنوع در طرح و نقش، جلوه خاص‌تری به محیط خواهند بخشید. به همین دلیل هم کاربرد این نمونه از شیرها بسیار زیاد بوده و بیشتر مورد توجه قرار گرفته‌اند.

مزایای شیرآلات روشویی پایه بلند

انتخاب شیر روشویی پایه بلند به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارد، محبوب است. این ویژگی‌ها را باید چنین بیان کنیم:

سهولت استفاده بیشتر 

اصولا شیرهای روشویی پایه بلند، ارتفاع بیشتری از سطح سینک دارند. از این رو فشار آب با قدرت بیشتری همراه خواهد بود. در اصل باید بیان کنیم که میزان ارتفاع شیر با فشار آب، ارتباط مستقیم دارد. البته میزان ارتفاع شیرهای پایه بلند نسبت به معمولی زیاد نیست؛ با این حال حالت پمپاژ آب تا خروج از سر این نمونه از شیرها منجر شده است تا بتوانند به محبوبیت برسند.

کاربرد در دکوراسیون مدرن 

از دیگر ویژگی‌های شیر روشویی پایه بلند، کاربردی است که در طراحی دکوراسیون مدرن دارد. در طی سالهای اخیر، ما شاهد این مسئله بوده‌ایم که دیگر کسی به نوع طراحی و دکوراسیون داخلی خانه خود زیاد اهمیت نمی‌دهد. آنچه مهم است، احساس راحتی در استفاده از تجهیزات و لوازم نصب شده در خانه است. به گونه‌ای که هر چه محیط داخلی خانه از طراحی خلوت‌تر و ساده‌تری برخوردار باشد، بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد.

دقیقا به همین دلیل است که امروزه استفاده از سینک‌های استخری و کابینت‌های روشویی متداول و محبوب شده‌اند. استفاده از شیرهای روشویی پایه بلند نیز، کمک شایانی می‌نماید تا پشت سینک فضای خالی زیادی داشته باشد. فضایی که می‌تواند به راحتی با نور یا آینه پر شده و جذاب‌تر دیده شود. از این رو امروزه طراحان دکوراسیون مدرن، تمایل دارند از این نمونه شیرها در خانه خود استفاده کنند.

طراحی خاص و منحصر به فرد 

در نهایت نیز باید به تنوع در طراحی و نقش شیر روشویی پایه بلند اشاره کنیم. شیرآلات روشویی بیشتر دارای طرح مینیمال و مدرن هستند. این مسئله از نظر روانی و بصری به نفع خریداران است. در کنار محبوبیت سینک‌های کاسه‌ای، استفاده از شیرهای پایه بلند نیز خالی از لطف نخواهد بود. البته باید بیان کنیم که این نمونه از شیرآلات روشویی در بازار ایران چندان با تنوع زیادی همراه نیستند. با این حال می‌توان آنها را در رنگ و جنس متنوعی از بازار خریداری نمود.

تفاوت شیر روشویی پایه بلند با شیر معمولی 

با تمام توضیحاتی که بیان نمودیم، ممکن است برای شما هم این سوال مطرح شود که بین شیرهای پایه بلند و شیرهای معمولی چه تفاوتی وجود دارد؟ تفاوتی که منجر شده است تا این نمونه از شیرها بیشتر محبوبیت یابند؟ باید بگوییم مهمترین تفاوت بین این دو نمونه از شیرها، ارتفاع علمک است. می‌توان به راحتی از شیرهای پایه بلند در روشویی‌های کابینتی و کاسه‌ای استفاده کرد. در حالی که شیرهای معمولی برای این نوع سینک‌ها مناسب نیستند.

طراحی شیرآلات روشویی پایه بلند منجر شده است که بتوان کاسه روشویی را بر روی سینک قرار داد. سپس شیر روشویی را پشت این نمونه از کاسه‌ها نصب کرده و به راحتی از فضای اطراف آن استفاده نمود. شیرهای روشویی که دارای پایه بلندی هستند و بر روی کابینت نصب می‌شوند، جذابیت محیط خانه را بیشتر خواهند نمود.

قیمت شیر روشویی پایه بلند 

قیمت شیر روشویی پایه بلند به دلیل این که تنوع این نمونه از شیرها در برندهای داخلی ایران کم است، بالاتر خواهد بود. با این حال ممکن است بر روی قیمت این نمونه از محصولات، جنس روشویی و طرح آن نیز تاثیر گذارد. بیشتر شیرآلات روشویی که تولید می‌شوند، از جنس برنج، استیل، سرب و … هستند. در این میان، جنس برنج از دیگران محبوب‌تر است. برای این که بتوانید شیر روشویی را با مناسب‌ترین میزان قیمت خریداری کنید، بهتر آن است که با کارشناسان فروش KIG ارتباط برقرار نمایید.

نکات مهم برای خرید شیر روشویی پایه بلند

اگر قصد خرید شیر روشویی پایه بلند دارید، بهتر است چند نکته مهم را مد نظر داشته باشید. از جمله:

 • انتخاب بهترین برند شیر روشویی
 • هماهنگی بین ارتفاع شیر با ارتفاع دیوار سینک
 • نوع طراحی شیر و هماهنگی آن با دیگر شیرآلات حمام و سرویس بهداشتی
 • توجه به طول آبریز شیر
 • بدون فرورفتگی یا برآمدگی بودن سطح شیر
 • توجه به گارانتی شیر
 • توجه داشتن به کیفیت آبکاری که بدون خط و خش باشد
 • عدم برخورد اهرم شیر با دیوار سینک و مکانی که قرار می گیرد.

در نهایت اگر به دنبال آن هستند که با تنوع بالایی از شیرهای روشویی پایه بلند مواجه شوید، بهتر است از نمونه طرح‌های ارائه شده در شرکت تولیدی KIG بازدید نمایید. سپس بسته به سلیقه و خواست خود، شیر مورد نظر را انتخاب کرده و خریداری کنید.

سوالات متداول 

 1. پرفروش‌ترین مدل شیر روشویی پایه بلند کدام است؟

شیرهای پایه بلند اهرمی به دلیل ظاهر مدرن و شیکی که دارند، نسبت به نمونه شیرهای روشویی دیگر بیشتر به فروش می‌رسند و پرطرفدار هستند.

 1. آیا رنگ شیرآلات روشویی طلایی بعد از شستشو از بین خواهد رفت؟

در صورتی که برای شستشوی شیرآلات روشویی طلایی از شوینده‌های شیمیایی و اسکاج‌های زبر استفاده نشود، رنگ آنها از بین نخواهد رفت و دچار خش و خط خوردگی نمی‌شوند.

 1. برای تولید شیر روشویی پایه بلند چقدر از سرب استفاده می‌شود؟

شیرهای روشویی پایه بلندی که از جنس سرب هستند، طبق استاندارد جهانی باید تا 2.5 درصد سرب داشته باشند که برای سلامتی مضر نباشد. تولیدکنندگان داخلی و خارجی این مسئله را رعایت می‌کنند تا محصول با کیفیتی به خریداران عرضه کنند.