قیمت شیرآلات توکار

خرید بهترین شیرآلات توکار

شیر توکار KIG جذاب ترین مدل شیرآلات مدرن

شیرآلات توکار از جمله شیرآلات پرکاربرد و پرطرفدار در میان انواع شیرآلات ساختمانی به شمار می رود. طراحی زیبا و جذاب، به انضمام بهینه سازی مطلوب فضا، از مهمترین علل گرایش افراد به سمت خرید شیرآلات توکار می باشد. با توجه به گسترش زندگی شهرنشینی و کوچک شدن مساحت خانه ها، استفاده بهینه و حداکثری از فضای در دسترس از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. استفاده از شیرآلات توکار یکی از بهترین راهکارها برای افزایش زیبایی و جذابیت محیط و بهینه سازی در فضای مورد استفاده محسوب می شود. در این زمینه باید خاطر نشان نمود که شیرآلاتی که تمام اجزای آن نظیر کارتریج یا مغزی، اتصالات و لوله ها در داخل دیوار قرار گرفته و تنها دسته و قاب آن در بیرون از دیوار طراحی تعبیه می گردد، با عنوان شیر توکار شناخته می شوند.

لازم به ذکر است که استفاده از شیرآلات توکار تحول شگرف و قابل توجهی را در حوزه صنعت و معماری ایجاد نموده است. از آنجایی که اجزا و قسمت های اصلی شیر در داخل دیوار تعبیه می شود، احتمال خوردگی، زنگ زدگی و پوسیدگی آن به میزان چشمگیری کاهش پیدا می کند. همچنین، این مدل از شیرآلات ساختمانی از طول عمر و دوام بسیار بالایی بهره می برند. سهولت در نظافت و تمیزی، عدم اشغال فضای زیاد، ظاهر شیک و مدرن و کارایی بالا، از دیگر شاخصه های برجسته شیر توکار تلقی می گردد.

نگاهی به ساختمان شیر تو کار

به طور کلی، شیر توکار از بهم پیوستن اجزا و متعلقات مختلفی شکل می گیرد. بر این اساس، پنل اصلی یکی از قطعات مهم و حائز اهمیت این محصول به شمار می آید. اتصالات و مکانیزم شیر در این قسمت قرار دارد. همچنین، یک اهرم نیز در پنل شیر طراحی شده است. در ضمن، در ساختار دوش های توکار علاوه بر اهرم، دایورتر و سوپاپ دوش نیز در نظر گرفته می شود. از دیگر اجزای مهم شیرآلات توکار، قسمت صفحه آب بندی داخلی می باشد. این صفحه با اتصالات و مکانیزم شیر در ارتباط است.

باکس شیر مرکزی به عنوان بخشی دیگر از اجزای شیر توکار به محل اتصالات لوله های آبگرم و سرد اختصاص پیدا می کند. لازم به ذکر است که در ساختار شیرآلات توکار یک صفحه فلزی کوچک به چشم می خورد. این صفحه فلزی به عنوان محل نصب اهرم، در هنگام نصب بر روی دیوار قرار می گیرد. از دیگر اجزای مهم شیرآلات توکار میتوان به زانوی دیواری پایه دار، اشاره نمود. متصل کردن شلنگ به اتصالات لوله کشی از طریق زانوی دیواری پایه دار انجام می شود. بازوی سقفی به عنوان یکی دیگر از اجزا برای دوش های توکار تعبیه می گردد. با متصل شدن این بازو به سر دوش شیر حمام توکار توزیع جریان آب به صورت عمودی انجام می گیرد. ناگفته نماند که در سال های اخیر استفاده از شیر توکار با روند روبه رشدی همراه شده است.

انواع و اقسام شیر توکار

شیر ظرفشویی توکار:

یکی از متداول ترین نمونه های شیرآلات توکار، به شیر ظرفشویی توکار تعلق پیدا می کند. این مدل از شیرآلات ساختمانی غالبا در فضای آشپزخانه نصب و استفاده می گردند. انتخاب شیر ظرفشویی توکار نمایی جذاب و زیبا را برای دکوراسیون محیط آشپزخانه با خود به ارمغان می آورد.

شیر توکار روشویی:

شیرآلات توکار روشویی به علت اشغال فضای کم و برخورداری از شکل ظاهری جذاب، از بهترین گزینه ها برای سرویس های بهداشتی به شمار می روند. همچنین، استفاده از شیرهای توکار روشویی در صرفه جویی و مصرف بهینه آب نقش بسزایی ایفا می نماید.

شیر توکار دوش:

شیر توکار دوش از دیگر مدل های متنوع شیرآلات توکار بوده که در تیپ های مختلفی تولید و مورد استفاده واقع می شود. شیرآلات توکار دوش علاوه بر ایجاد نمای زیبا و چشم نواز در فضای سرویس بهداشتی و حمام، از دوام و استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشند. همچنین، انعطاف پذیری و حالت پذیری بالا، از نقاط عطف این مدل از شیرآلات توکار به حساب می آید.

نقاط قوت شیر توکار

به طور کلی، شیرآلات توکار در مقایسه با شیرآلات معمولی از مزایای کیفی و فنی بسیار زیادی بهره می برند. از آنجایی که شیرآلات توکار در داخل دیوار نصب می شوند، ضمن دور بودن از آسیب های احتمالی، از یک محافظ مطمئن و ایمن برخوردار می باشند. کارایی و انعطاف پذیری بسیار بالای شیر توکار رضایتمندی مصرف کننده را با خود به دنبال دارد. با توجه به اشغال فضای کم، شیرآلات توکار برای فضاهای کوچک از انتخاب های کاربردی و مناسب تلقی می گردند. همچنین، تمیز کردن و نظافت این شیرها به راحتی و سادگی انجام می گیرد.

بدون تردید، کاهش مصرف آب، از بارزترین مزایای شیر built in قلمداد می گردد. با توجه به اهمیت و لزوم صرفه جویی در مصرف آب، شیرآلات توکار در جامه عمل پوشاندن به این امر مهم کمک شایانی می نمایند. به حداقل رساندن میزان سروصدا در محیط، مقاومت بسیار بالا و قدرت تحمل زیاد، برخورداری از امکان تنظیم ارتفاع، بهداشتی بودن، کیفیت ساخت بسیار بالا، نصب و استفاده آسان و افزایش جذابیت و زیبایی دکوراسیون محیط را میتوان از دیگر مزایای حائز اهمیت شیر توکار برشمرد.